Historia klubu
O klubie

WYCIECZKA PO SANTIAGO BERNABÉU

Czy możesz wyobrazić sobie własną wizytę na Bernabéu? Zobaczyć wszystkie ukryte zakątki i legendarne miejsca, które do tej pory mogłeś podziwiać wyłącznie na zdjęciach? Zapewne chciałbyś, aby Twoje zwiedzanie toczyło się własnym tempem, aby trwało tak długo, jak  tylko chcesz oraz, aby odbyło się w dniu, który najlepiej odpowiadałby Twojemu kalendarzowi. Wszystkie te marzenia mogą stać się realne dzięki wycieczce po Estadio Santiago Bernabéu.

Oto co możesz zobaczyć:

Panoramiczny widok stadionu

Wycieczka zaczyna się w jednej z ośmiu panoramicznych wind, dając zwiedzającym obraz wielkości drużyny i klubu.

Pokój trofeów

Puchary Europy, Puchary Interkontynentalne, Tytuły ligowe, Puchary Hiszpanii, Puchary UEFA, Superpuchary Hiszpanii i Europy oraz inne trofea sprawiają, że możesz podziwiać najbardziej imponujące osiągnięcia, których nie ma żaden inny klub w Europie. Wystawa obejmuje filmy, na których będziesz mógł zobaczyć legendarne mecze, historyczne stroje, zdjęcia zawodników z pierwszej drużyny, buty oraz sprzęt i przeróżne pamiątki związane z ukochanym klubem.

Spacer po murawie

Będziesz mógł sam przekonać się jak spektakularnym obiektem jest Estadio Santiago Bernabeu. Poznasz go od podstaw.

Loża prezydencka

Loża prezydencka jest zastrzeżona dla członków klubu, ważnych osobistości odwiedzających go oraz dla specjalnych gości. Jest to również miejsce, w którym kapitanowie Realu odbierali wiele pucharów zdobytych przez drużynę.

Tunel i ławki rezerwowych

Tunel wychodzący na murawę prowadzi do ławek rezerwowych i do obszaru zarezerwowanego dla trenerów. Zrób zdjęcie z miejsca, z którego trener danej drużyny ogląda mecz, a także myśli o taktyce.

Szatnie

Na stadionie Santiago Bernabeu znajdują się jedne z najnowocześniejszych szatni na świecie. Będąc w środku, możesz wyobrazić sobie, co czują piłkarze Twojej ukochanej drużyny tuż przed wyjściem na boisko.

Sala konferencyjna

W tym miejscu odbywają się pomeczowe konferencje.

Sklep

Tamtejszy sklep oferuje szeroki zakres produktów, dzięki czemu na pewno znajdziesz idealny pamiątkowy upominek ze swojej wizyty.