12
Bukmacher Fortuna przygotował darmowe 20 PLN. Sprawdź i odbierz bonus!

QUIZ

Zapraszamy do kolejnego quizu. Tym razem pod lupę wzięliśmy Keylora Navasa. ROZWIĄŻ QUIZ
Terminarz:

La Liga, 2016/2017

drużyna wynik drużyna godz.
19 sierpnia 2016
Málaga 1:1 Osasuna 20:45
Deportivo La Coruña 2:1 Eibar 22:00
20 sierpnia 2016
FC Barcelona 6:2 Real Betis 18:15
Granada 1:1 Villarreal 20:15
Sevilla 6:4 Espanyol 22:15
21 sierpnia 2016
Sporting Gijón 2:1 Athletic Club 18:15
Real Sociedad 0:3 Real Madryt 20:15
Atlético Madryt 1:1 Deportivo Alavés 22:15
22 sierpnia 2016
Celta Vigo 0:1 Leganés 20:00
Valencia 2:4 Las Palmas 22:00
26 sierpnia 2016
Real Betis 0:0 Deportivo La Coruña 20:45
Espanyol 2:2 Málaga 22:00
27 sierpnia 2016
Osasuna 0:2 Real Sociedad 18:15
Eibar 1:0 Valencia 18:15
Real Madryt 2:1 Celta Vigo 20:15
Leganés 0:0 Atlético Madryt 22:15
28 sierpnia 2016
Las Palmas 5:1 Granada 18:15
Deportivo Alavés 0:0 Sporting Gijón 18:15
Athletic Club 0:1 FC Barcelona 20:10
Villarreal 0:0 Sevilla 22:15
9 września 2016
Real Sociedad 1:1 Espanyol 20:45
10 września 2016
Celta Vigo 0:4 Atlético Madryt 13:00
Real Madryt 5:2 Osasuna 16:00
Málaga 0:2 Villarreal 18:15
Sevilla 2:1 Las Palmas 18:15
FC Barcelona 1:2 Deportivo Alavés 20:30
11 września 2016
Sporting Gijón 2:1 Leganés 12:00
Valencia 2:3 Real Betis 16:00
Granada 1:2 Eibar 18:15
Deportivo La Coruña 0:1 Athletic Club 20:30
16 września 2016
Real Betis 2:2 Granada 20:45
17 września 2016
Leganés 1:5 FC Barcelona 13:00
Atlético Madryt 5:0 Sporting Gijón 16:15
Eibar 1:1 Sevilla 18:30
Las Palmas 1:0 Málaga 20:45
18 września 2016
Osasuna 0:0 Celta Vigo 12:00
Athletic Club 2:1 Valencia 16:15
Villarreal 2:1 Real Sociedad 18:30
Espanyol 0:2 Real Madryt 20:45
19 września 2016
Deportivo Alavés 0:0 Deportivo La Coruña 20:45
20 września 2016
Málaga 2:1 Eibar 20:00
Sevilla 1:0 Real Betis 22:00
21 września 2016
Real Madryt 1:1 Villarreal 20:00
Celta Vigo 2:1 Sporting Gijón 20:00
Real Sociedad 4:1 Las Palmas 22:00
Granada 1:2 Athletic Club 22:00
FC Barcelona 1:1 Atlético Madryt 22:00
22 września 2016
Osasuna 1:2 Espanyol 20:00
Deportivo La Coruña 1:2 Leganés 20:00
Valencia 2:1 Deportivo Alavés 22:00
23 września 2016
Real Betis 1:0 Málaga 20:45
24 września 2016
Eibar 2:0 Real Sociedad 13:00
Sporting Gijón 0:5 FC Barcelona 16:15
Athletic Club 3:1 Sevilla 18:30
Las Palmas 2:2 Real Madryt 20:45
25 września 2016
Leganés 1:2 Valencia 12:00
Atlético Madryt 1:0 Deportivo La Coruña 16:15
Villarreal 3:1 Osasuna 18:30
Espanyol 0:2 Celta Vigo 20:45
26 września 2016
Deportivo Alavés 3:1 Granada 20:45
30 września 2016
Real Sociedad 1:0 Real Betis 20:45
1 października 2016
Granada 0:1 Leganés 13:00
Sevilla 2:1 Deportivo Alavés 16:15
Osasuna 2:2 Las Palmas 18:30
Deportivo La Coruña 2:1 Sporting Gijón 20:45
2 października 2016
Valencia 0:2 Atlético Madryt 12:00
Real Madryt 1:1 Eibar 16:15
Espanyol 0:0 Villarreal 18:30
Málaga 2:1 Athletic Club 18:30
Celta Vigo 4:3 FC Barcelona 20:45
14 października 2016
Las Palmas 0:0 Espanyol 20:45
15 października 2016
Leganés 2:3 Sevilla 13:00
FC Barcelona 4:0 Deportivo La Coruña 16:15
Atlético Madryt 7:1 Granada 18:30
Real Betis 1:6 Real Madryt 20:45
16 października 2016
Deportivo Alavés 1:1 Málaga 12:00
Athletic Club 3:2 Real Sociedad 16:15
Sporting Gijón 1:2 Valencia 18:30
Villarreal 5:0 Celta Vigo 20:45
17 października 2016
Eibar 2:3 Osasuna 20:45
21 października 2016
Osasuna 1:2 Real Betis 20:45
22 października 2016
Espanyol 3:3 Eibar 13:00
Valencia 2:3 FC Barcelona 16:10
Real Sociedad 3:0 Deportivo Alavés 18:30
Granada 0:0 Sporting Gijón 20:45
23 października 2016
Celta Vigo 4:1 Deportivo La Coruña 12:00
Sevilla 1:0 Atlético Madryt 16:15
Villarreal 2:1 Las Palmas 18:30
Málaga 4:0 Leganés 18:30
Real Madryt 2:1 Athletic Club 20:45
28 października 2016
Leganés 0:2 Real Sociedad 20:45
29 października 2016
Sporting Gijón 1:1 Sevilla 13:00
Deportivo Alavés 1:4 Real Madryt 16:15
Atlético Madryt 4:2 Málaga 18:30
FC Barcelona 1:0 Granada 20:40
30 października 2016
Eibar 2:1 Villarreal 12:00
Athletic Club 1:1 Osasuna 16:15
Real Betis 0:1 Espanyol 18:30
Las Palmas 3:3 Celta Vigo 20:45
31 października 2016
Deportivo La Coruña 1:1 Valencia 20:45
4 listopada 2016
Málaga 3:2 Sporting Gijón 20:45
5 listopada 2016
Granada 1:1 Deportivo La Coruña 13:00
Real Sociedad 2:0 Atlético Madryt 16:15
Osasuna 0:1 Deportivo Alavés 18:30
Las Palmas 1:0 Eibar 20:45
6 listopada 2016
Real Madryt 3:0 Leganés 12:00
Espanyol 0:0 Athletic Club 16:15
Celta Vigo 2:1 Valencia 16:15
Villarreal 2:0 Real Betis 18:30
Sevilla 1:2 FC Barcelona 20:40
18 listopada 2016
Real Betis 2:0 Las Palmas 20:45
19 listopada 2016
Deportivo La Coruña 2:3 Sevilla 13:00
FC Barcelona 0:0 Málaga 16:10
Eibar 1:0 Celta Vigo 18:30
Atlético Madryt 0:3 Real Madryt 20:45
20 listopada 2016
Deportivo Alavés 0:1 Espanyol 12:00
Valencia 1:1 Granada 16:15
Sporting Gijón 1:3 Real Sociedad 18:30
Athletic Club 1:0 Villarreal 20:45
21 listopada 2016
Leganés 2:0 Osasuna 20:45
25 listopada 2016
Eibar 3:1 Real Betis 20:45
26 listopada 2016
Málaga 4:3 Deportivo La Coruña 13:00
Real Madryt 2:1 Sporting Gijón 16:15
Espanyol 3:0 Leganés 18:30
Sevilla 2:1 Valencia 20:45
27 listopada 2016
Villarreal 0:2 Deportivo Alavés 12:00
Osasuna 0:3 Atlético Madryt 16:15
Celta Vigo 3:1 Granada 18:30
Real Sociedad 1:1 FC Barcelona 20:45
28 listopada 2016
Las Palmas 3:1 Athletic Club 20:45
3 grudnia 2016
Granada 2:1 Sevilla 13:00
FC Barcelona 1:1 Real Madryt 16:15
Leganés 0:0 Villarreal 18:30
Atlético Madryt 0:0 Espanyol 20:45
4 grudnia 2016
Real Betis 3:3 Celta Vigo 12:00
Athletic Club 3:1 Eibar 16:15
Deportivo Alavés 1:1 Las Palmas 18:30
Sporting Gijón 3:1 Osasuna 18:30
Valencia 2:2 Málaga 20:45
5 grudnia 2016
Deportivo La Coruña 5:1 Real Sociedad 20:45
9 grudnia 2016
Málaga 1:1 Granada 20:45
10 grudnia 2016
Osasuna 0:3 FC Barcelona 13:00
Real Sociedad 3:2 Valencia 16:15
Las Palmas 1:1 Leganés 18:30
Real Madryt 3:2 Deportivo La Coruña 20:45
11 grudnia 2016
Eibar 0:0 Deportivo Alavés 12:00
Celta Vigo 0:3 Sevilla 16:15
Espanyol 2:1 Sporting Gijón 18:30
Real Betis 1:0 Athletic Club 20:45
12 grudnia 2016
Villarreal 3:0 Atlético Madryt 20:45
16 grudnia 2016
Deportivo Alavés 1:0 Real Betis 20:45
17 grudnia 2016
Sporting Gijón 1:3 Villarreal 13:00
Atlético Madryt 1:0 Las Palmas 16:15
Granada 0:2 Real Sociedad 18:30
Sevilla 4:1 Málaga 20:45
18 grudnia 2016
Leganés 1:1 Eibar 16:15
Deportivo La Coruña 2:0 Osasuna 18:30
FC Barcelona 4:1 Espanyol 20:45
19 grudnia 2016
Athletic Club 2:1 Celta Vigo 20:45
6 stycznia 2017
Espanyol 1:1 Deportivo La Coruña 20:45
7 stycznia 2017
Real Madryt 5:0 Granada 13:00
Eibar 0:2 Atlético Madryt 16:15
Las Palmas 1:0 Sporting Gijón 18:30
Real Sociedad 0:4 Sevilla 20:45
8 stycznia 2017
Athletic Club 0:0 Deportivo Alavés 12:00
Real Betis 2:0 Leganés 16:15
Celta Vigo 3:1 Málaga 18:30
Villarreal 1:1 FC Barcelona 20:45
9 stycznia 2017
Osasuna 3:3 Valencia 20:45
14 stycznia 2017
Leganés 0:0 Athletic Club 13:00
FC Barcelona 5:0 Las Palmas 16:15
Atlético Madryt 1:0 Real Betis 18:30
Deportivo La Coruña 0:0 Villarreal 20:45
15 stycznia 2017
Valencia 2:1 Espanyol 12:00
Celta Vigo 1:0 Deportivo Alavés 16:15
Sporting Gijón 2:3 Eibar 18:30
Granada 1:1 Osasuna 18:30
Sevilla 2:1 Real Madryt 20:45
16 stycznia 2017
Málaga 0:2 Real Sociedad 20:45
20 stycznia 2017
Las Palmas 1:1 Deportivo La Coruña 20:45
21 stycznia 2017
Espanyol 3:1 Granada 13:00
Real Madryt 2:1 Málaga 16:15
Deportivo Alavés 2:2 Leganés 18:30
Villarreal 0:2 Valencia 20:45
22 stycznia 2017
Osasuna 3:4 Sevilla 12:00
Athletic Club 2:2 Atlético Madryt 16:15
Real Betis 0:0 Sporting Gijón 18:30
Real Sociedad 1:0 Celta Vigo 18:30
Eibar 0:4 FC Barcelona 20:45
27 stycznia 2017
Osasuna 1:1 Málaga 20:45
28 stycznia 2017
Villarreal 2:0 Granada 13:00
Deportivo Alavés 0:0 Atlético Madryt 16:15
Eibar 3:1 Deportivo La Coruña 18:30
Leganés 0:2 Celta Vigo 20:45
29 stycznia 2017
Real Betis 1:1 FC Barcelona 12:00
Espanyol 3:1 Sevilla 16:15
Athletic Club 2:1 Sporting Gijón 18:30
Real Madryt 3:0 Real Sociedad 20:45
30 stycznia 2017
Las Palmas 3:1 Valencia 20:45
4 lutego 2017
Málaga 0:1 Espanyol 13:00
FC Barcelona 3:0 Athletic Club 16:15
Atlético Madryt 2:0 Leganés 18:30
Valencia 0:4 Eibar 20:45
5 lutego 2017
Sevilla 0:0 Villarreal 12:00
Sporting Gijón 2:4 Deportivo Alavés 16:15
Real Sociedad 3:2 Osasuna 18:30
6 lutego 2017
Granada 1:0 Las Palmas 20:45
10 lutego 2017
Espanyol 1:2 Real Sociedad 20:45
11 lutego 2017
Real Betis 0:0 Valencia 13:00
Deportivo Alavés 0:6 FC Barcelona 16:15
Athletic Club 2:1 Deportivo La Coruña 18:30
Osasuna 1:3 Real Madryt 20:45
12 lutego 2017
Villarreal 1:1 Málaga 12:00
Leganés 0:2 Sporting Gijón 16:15
Las Palmas 0:1 Sevilla 18:30
Atlético Madryt 3:2 Celta Vigo 20:45
13 lutego 2017
Eibar 4:0 Granada 20:45
17 lutego 2017
Granada 4:1 Real Betis 20:45
18 lutego 2017
Sporting Gijón 1:4 Atlético Madryt 13:00
Real Madryt 2:0 Espanyol 16:15
Deportivo La Coruña 0:1 Deportivo Alavés 18:30
Sevilla 2:0 Eibar 20:45
19 lutego 2017
Real Sociedad 0:1 Villarreal 12:00
Valencia 2:0 Athletic Club 16:15
Celta Vigo 3:0 Osasuna 18:30
FC Barcelona 2:1 Leganés 20:45
20 lutego 2017
Málaga 2:1 Las Palmas 20:45
22 lutego 2017
Valencia 2:1 Real Madryt 18:45
24 lutego 2017
Las Palmas 0:1 Real Sociedad 20:45
25 lutego 2017
Deportivo Alavés 2:1 Valencia 13:00
Real Betis 1:2 Sevilla 16:15
Leganés 4:0 Deportivo La Coruña 18:30
Eibar 3:0 Málaga 20:45
26 lutego 2017
Espanyol 3:0 Osasuna 12:00
Atlético Madryt 1:2 FC Barcelona 16:15
Athletic Club 3:1 Granada 18:30
Sporting Gijón 1:1 Celta Vigo 18:30
Villarreal 2:3 Real Madryt 20:45
28 lutego 2017
Real Sociedad 2:2 Eibar 19:30
Málaga 1:2 Real Betis 21:30
Valencia 1:0 Leganés 21:30
1 marca 2017
Osasuna 1:4 Villarreal 19:30
FC Barcelona 6:1 Sporting Gijón 19:30
Celta Vigo 2:2 Espanyol 21:30
Real Madryt 3:3 Las Palmas 21:30
Granada 2:1 Deportivo Alavés 21:30
2 marca 2017
Deportivo La Coruña 1:1 Atlético Madryt 20:45
Sevilla 1:0 Athletic Club 21:30
3 marca 2017
Real Betis 2:3 Real Sociedad 20:45
4 marca 2017
Leganés 1:0 Granada 13:00
Eibar 1:4 Real Madryt 16:15
Villarreal 2:0 Espanyol 18:30
FC Barcelona 5:0 Celta Vigo 20:45
5 marca 2017
Sporting Gijón 0:1 Deportivo La Coruña 12:00
Atlético Madryt 3:0 Valencia 16:15
Las Palmas 5:2 Osasuna 18:30
Athletic Club 1:0 Málaga 20:45
6 marca 2017
Deportivo Alavés 1:1 Sevilla 20:45
8 marca 2017
Deportivo La Coruña 1:1 Real Betis 18:45
10 marca 2017
Espanyol 4:3 Las Palmas 20:45
11 marca 2017
Valencia 1:1 Sporting Gijón 13:00
Sevilla 1:1 Leganés 16:15
Málaga 1:2 Deportivo Alavés 18:30
Granada 0:1 Atlético Madryt 20:45
12 marca 2017
Real Sociedad 0:2 Athletic Club 12:00
Deportivo La Coruña 2:1 FC Barcelona 16:15
Celta Vigo 0:1 Villarreal 18:30
Real Madryt 2:1 Real Betis 20:45
13 marca 2017
Osasuna 1:1 Eibar 20:45
17 marca 2017
Las Palmas 1:0 Villarreal 20:45
18 marca 2017
Eibar 1:1 Espanyol 13:00
Athletic Club 1:2 Real Madryt 16:15
Deportivo Alavés 1:0 Real Sociedad 18:30
Real Betis 2:0 Osasuna 20:45
19 marca 2017
Leganés 0:0 Málaga 12:00
Atlético Madryt 3:1 Sevilla 16:15
Sporting Gijón 3:1 Granada 18:30
Deportivo La Coruña 0:1 Celta Vigo 18:30
FC Barcelona 4:2 Valencia 20:45
31 marca 2017
Espanyol 2:1 Real Betis 20:45
1 kwietnia 2017
Villarreal 2:3 Eibar 13:00
Osasuna 1:2 Athletic Club 16:15
Real Sociedad 1:1 Leganés 18:30
Málaga 0:2 Atlético Madryt 20:45
2 kwietnia 2017
Sevilla 0:0 Sporting Gijón 12:00
Real Madryt 3:0 Deportivo Alavés 16:15
Valencia 3:0 Deportivo La Coruña 18:30
Granada 1:4 FC Barcelona 20:45
3 kwietnia 2017
Celta Vigo 3:1 Las Palmas 20:45
4 kwietnia 2017
Athletic Club 2:0 Espanyol 19:30
Real Betis 0:1 Villarreal 21:30
Atlético Madryt 1:0 Real Sociedad 21:30
5 kwietnia 2017
FC Barcelona 3:0 Sevilla 19:30
Deportivo Alavés 0:1 Osasuna 20:30
Sporting Gijón 0:1 Málaga 20:30
Deportivo La Coruña 0:0 Granada 20:30
Leganés 2:4 Real Madryt 21:30
6 kwietnia 2017
Eibar 3:1 Las Palmas 19:30
Valencia 3:2 Celta Vigo 21:30
7 kwietnia 2017
Villarreal 3:1 Athletic Club 20:45
8 kwietnia 2017
Espanyol 1:0 Deportivo Alavés 13:00
Real Madryt 1:1 Atlético Madryt 16:15
Sevilla 4:2 Deportivo La Coruña 18:30
Málaga 2:0 FC Barcelona 20:45
9 kwietnia 2017
Granada 1:3 Valencia 12:00
Celta Vigo 0:2 Eibar 16:15
Osasuna 2:1 Leganés 18:30
Las Palmas 4:1 Real Betis 20:45
10 kwietnia 2017
Real Sociedad 3:1 Sporting Gijón 20:45
14 kwietnia 2017
Athletic Club 5:1 Las Palmas 20:45
15 kwietnia 2017
Deportivo La Coruña 2:0 Málaga 13:00
Sporting Gijón 2:3 Real Madryt 16:15
Atlético Madryt 3:0 Osasuna 18:30
FC Barcelona 3:2 Real Sociedad 20:45
16 kwietnia 2017
Leganés 0:1 Espanyol 12:00
Valencia 0:0 Sevilla 16:15
Real Betis 2:0 Eibar 18:30
Granada 0:3 Celta Vigo 20:45
17 kwietnia 2017
Deportivo Alavés 2:1 Villarreal 20:45
21 kwietnia 2017
Sevilla 2:0 Granada 20:45
22 kwietnia 2017
Málaga 2:0 Valencia 13:00
Villarreal 2:1 Leganés 16:15
Osasuna 2:2 Sporting Gijón 18:30
Espanyol 0:1 Atlético Madryt 20:45
23 kwietnia 2017
Real Sociedad 1:0 Deportivo La Coruña 12:00
Celta Vigo 0:1 Real Betis 16:15
Las Palmas 1:1 Deportivo Alavés 18:30
Real Madryt 2:3 FC Barcelona 20:45
24 kwietnia 2017
Eibar 0:1 Athletic Club 20:45
25 kwietnia 2017
Sporting Gijón 1:1 Espanyol 19:30
Granada 0:2 Málaga 20:30
Atlético Madryt 0:1 Villarreal 21:30
26 kwietnia 2017
FC Barcelona 7:1 Osasuna 19:30
Leganés 3:0 Las Palmas 20:30
Valencia 2:3 Real Sociedad 20:30
Deportivo La Coruña 2:6 Real Madryt 21:30
27 kwietnia 2017
Deportivo Alavés 0:0 Eibar 19:30
Sevilla 2:1 Celta Vigo 20:30
Athletic Club 2:1 Real Betis 21:30
28 kwietnia 2017
Villarreal 3:1 Sporting Gijón 20:45
29 kwietnia 2017
Real Sociedad 2:1 Granada 13:00
Real Madryt 2:1 Valencia 16:15
Las Palmas 0:5 Atlético Madryt 18:30
Espanyol 0:3 FC Barcelona 20:45
30 kwietnia 2017
Osasuna 2:2 Deportivo La Coruña 12:00
Real Betis 1:4 Deportivo Alavés 16:15
Eibar 2:0 Leganés 18:30
Celta Vigo 0:3 Athletic Club 20:45
1 maja 2017
Málaga 4:2 Sevilla 21:00
5 maja 2017
Sevilla 1:1 Real Sociedad 21:00
6 maja 2017
Sporting Gijón 1:0 Las Palmas 13:00
Atlético Madryt 1:0 Eibar 16:15
FC Barcelona 4:1 Villarreal 18:30
Granada 0:4 Real Madryt 20:45
7 maja 2017
Deportivo Alavés 1:0 Athletic Club 12:00
Valencia 4:1 Osasuna 16:15
Deportivo La Coruña 1:2 Espanyol 18:30
Málaga 3:0 Celta Vigo 20:45
8 maja 2017
Leganés 4:0 Real Betis 20:45
13 maja 2017
Espanyol 0:1 Valencia 16:00
Osasuna 2:1 Granada 18:30
14 maja 2017
Deportivo Alavés 3:1 Celta Vigo 16:00
Athletic Club 1:1 Leganés 20:00
Real Betis 1:1 Atlético Madryt 20:00
Eibar 0:1 Sporting Gijón 20:00
Las Palmas 1:4 FC Barcelona 20:00
Villarreal 0:0 Deportivo La Coruña 20:00
Real Madryt 4:1 Sevilla 20:00
Real Sociedad 2:2 Málaga 20:00
17 maja 2017
Celta Vigo 1:4 Real Madryt 21:00
19 maja 2017
Granada 1:2 Espanyol 20:45
20 maja 2017
Sporting Gijón 2:2 Real Betis 17:00
Leganés 1:1 Deportivo Alavés 19:00
Deportivo La Coruña 3:0 Las Palmas 19:00
Sevilla 5:0 Osasuna 21:00
21 maja 2017
Atlético Madryt 3:1 Athletic Club 16:45
Valencia 1:3 Villarreal 16:45
Celta Vigo 2:2 Real Sociedad 16:45
FC Barcelona 4:2 Eibar 20:00
Málaga 0:2 Real Madryt 20:00
Zobacz terminarz z sezonu:
16 Gru Klubowe Mistrzostwa Świata 18:00
Mohammed Bin Zayed Stadium
Real Madryt VS Grêmio Porto Alegre
Real Madryt Grêmio Porto Alegre

Tabela La Liga

lp. Drużyna M Br Pkt
1. FC Barcelona FC Barcelona 15 +31 39
2. Valencia Valencia 15 +21 34
3. Atlético Madryt Atlético Madryt 15 +17 33
4. Real Madryt Real Madryt 15 +19 31
5. Sevilla Sevilla 15 0 28
6. Villarreal Villarreal 15 +2 21
7. Getafe Getafe 15 +5 20

Ranking kibiców

bruce_leee

Punkty: 225, poziom: 39

ElGreco

Punkty: 113, poziom: 48

Darszt93

Punkty: 90, poziom: 35

wojt37

Punkty: 28, poziom: 20

Tusiu

Punkty: 26, poziom: 10
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.