Historia strojów klubowych
Bez kategorii

Nowa funkcja Raula

Legendarny napastnik Królewskich od 3 lipca będzie pełnił w klubie nową rolę – stanie się asystentem dyrektora generalnego, Jose Angela Sancheza.

Raul Gonzalez niebawem oficjalnie wróci do klubu, w którym spędził łącznie 16 lat (od 1994 do 2010 roku). Jak poinformowały klubowe źródła, 39-latek będzie pełnił rolę asystenta dyrektora generalnego, Jose Angela Sancheza, który z kolei jest prawą ręką nowego/starego prezydenta Królewskich, Florentino Pereza.

Sanchez jest odpowiedzialny za negocjacje dotyczące transferów, szczegółów kontraktów, strategię gospodarczą klubu oraz międzynarodowy rozwój pod kątem marketingowym. Raul otrzymał tę propozycję z uwagi na wysoki profil w futbolu, doświadczenie biznesowe zdobyte podczas swojego pobytu w Nowym Jorku oraz, przede wszystkim, ze względu na symboliczną przeszłość w Realu Madryt.

Ambasador LaLiga

Raul współpracuje z hiszpańską federacją (LaLiga) jako ambasador, odkąd zawiesił buty na kołku po przygodzie z amerykańskim New York Cosmos. 39-latek poza grą w amerykańskiej lidze studiował także biznes sportowy, poznając w tym czasie mechanikę i konstrukcję tamtejszych lig zawodowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *