realmadryt.pl - Polska Strefa Fanów Realu Madryt

Adebayor zdradza sekret Mou

autor: Natalia; 2011-09-16, 14:28:33; defensacentral.com

Wszystkim w świecie futbolu osoba Jose Mourinho jest dobrze znana z tego, że potrafi doskonale zmotywować swoją drużynę. Nie wiedzieliśmy tylko jakich słów używa, by tego dokonać. Teraz możemy się tego dowiedzieć, gdyż Emmanuel Adebayor, zawodnik pierwszego składu podczas drugiej kolejki zeszłego sezonu, ujawnia co Mourinho mówił do zawodników przed spotkaniem z Barceloną.

Adebayor zdradza słowa portugalskiego szkoleniowca. "Mourinho powiedział nam, że Barcelona to nie tylko jedenaście "Robocopów", ale również ludzie, którzy też popełniają błędy kiedy tracą piłkę". W ten sposób Portugalczyk motywuje zawodników i wywołuje u nich pozytywne myślenie, dzięki czemu atmosfera w szatni nie jest tak napięta.

"Manolito" jest prawdziwym madridistą. Wyrażał ogromne chęci powrotu do Realu, jednak było to niemożliwe i dlatego zdecydował się reprezentować barwy Tottenhamu.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Komentarze użytkowników
harek88 / zobacz profil
dodano: wtorek, 20 września 2011; 18:31
Adebayor był już skreślony jako piłkarz w Man City. Wg Manciniego nie miałby on szansy na grę w jego klubie. Przyszedł do nas i napewno odżył. Wprowadził fantastyczną atmosferę do zespołu, ale niestety za dużo w ofensywie nam nie dawał i decyzja o zrezygnowaniu z niego była jak najbardziej rozsądna. Teraz w Tottenhamie ma wielką szansę odnowić swoją karierę. Zaczął dobrze już zdobywa gole. Motywowanie Mourinho jest genialne i w każdym klubie przyniosło oczekiwane efekty. Mam nadzieję, że będzie tak i u nas.
kryśka07 / zobacz profil
dodano: sobota, 17 września 2011; 11:51
To dzięki Mou drużyna ma taką motywację . Zawsze daje wsparcie dla swojej drużyny i robi wszystko by byli jak najlepiej przygotowani i skoncentrowani . Jest wielkim trenerem wsparcie z jego strony daje piłkarzom wielką siłę . Chciałabym żeby Adebayor powrócił do Realu .
simon24@vp.pl / zobacz profil
dodano: sobota, 17 września 2011; 09:06
Sxzkoda, że nie ma Go jako zmienika w Realu.
Madrista / zobacz profil
dodano: piątek, 16 września 2011; 21:42
Adebayor byłby dobrym zawodnikiem w realu .
TheRafix100 / zobacz profil
dodano: piątek, 16 września 2011; 20:32
Hala Madrid !!!!!
General / zobacz profil
dodano: piątek, 16 września 2011; 20:10
City chcialo wiecej za niego i w sumie Mourinho wbrew pozorom az tak bardzo nie chcial go ponownie w skladzie, bo jakby mu bardzo zalezalo, to by go jakos sciagnal, a takto dodatkowo blokada od Pereza, ze nie chce za takiego gracza wydawac tyle kasy byla Mou na reke i mogl tylko do prasy sie kurtuazyjnie wypowiadac jaki to dobry gracz i ze go bardzo chcial ponownie w ekipie:)
beq98 / zobacz profil
dodano: piątek, 16 września 2011; 19:20
mógł przejść do królewskich .:)
General / zobacz profil
dodano: piątek, 16 września 2011; 17:37
Mam wrazenie, ze o tych "Robocopach" to juz ktos mowil o tym i to chyba w poprzednim sezonie. Nie wiem czy to byla osoba z obozu Realu, ale mniejsza z tym - to zaden sekret, nic oryginalnego. Adabayor chcial cos w wywiadzie powiedziec o Realu to walnal w sumie taka blahostke:)
nesz1 / zobacz profil
dodano: piątek, 16 września 2011; 17:34
Może i nie był najlepszy ale serce zostawił w Madrycie. I chwała mu za to...
Madridistka / zobacz profil
dodano: piątek, 16 września 2011; 16:50
To jest sekret? Jak się powie to piłkarzom Levante to będą z nami świetnie grać? Nie sądzę. :P
HalaMadrid7. / zobacz profil
dodano: piątek, 16 września 2011; 16:28
Jutro trener Levante mówi do swych graczy "Real to nie tylko jedenaście "Robocopów", ale również ludzie, którzy też popełniają błędy kiedy tracą piłkę" :P
PanProcencik / zobacz profil
dodano: piątek, 16 września 2011; 15:33
No to koniec. Przegraliśmy lige, LM , CdR. Już każdy trener na świecie zna naszą tajemniczą broń motywacyjną. ;] hehe.
wanted42 / zobacz profil
dodano: piątek, 16 września 2011; 14:54
hah, tajmniczy sekret motywacji zdradzony :P teraz juz wiemy czemu tak dobrze graja :)
Wronek / zobacz profil
dodano: piątek, 16 września 2011; 14:44
Wielki mi sekret, nie ma co... szkoda że Adebayora nie ma w Realu
Kacper / zobacz profil
dodano: piątek, 16 września 2011; 14:39
Takie słowa raczej nie przybliżą Ade do Madrytu. Mourinho wciąż chce głowy tego, który powiedział o planie z Pepe w pomocy przed serią Gran Derbi.
okti75 / zobacz profil
dodano: piątek, 16 września 2011; 14:36
Żadna mi sensacja! To normalne, że trener chce UŚWIADOMIĆ pewne oczywiste rzeczy, bo czasami w amoku stresu człowiek zapomina o tym co najprostsze i najoczywistsze! ;)
iHALA MADRID! :)
esgiepe / zobacz profil
dodano: piątek, 16 września 2011; 14:35
a wiec to tak !
CRACK / zobacz profil
dodano: piątek, 16 września 2011; 14:33
No i cały misterny plan w piz**.


DARMOWA REJESTRACJA
w serwisie fanów Realu Madryt.